Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театр фольклору, народних свят і видовищ оголошує конкурс на вакантні посади

Активне
  • завідувач художньо-постановочної частини (1 штатна одиниця);
  • режисер театралізованих заходів та свят (1 штатна одиниця).

Кваліфікаційні  вимогами:   Завідувач художньо-постановочної частини. Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи  в галузі культури за професіями керівників нижчого рівня не менше 3 років. Режисер театралізованих заходів та свят. Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) без вимог до стажу роботи.        

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються з 24.10.2023 р. по 06.11.2023 р. (включно) за адресою:  м.Івано-Франківськ, вул. І. Франка, 27/3,  з 09-00 до 18-00  год. (понеділок — п’ятниця) або на електронну адресу – [email protected] Телефон для довідок: (0342) 55-65-07   Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документу, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (за наявності);
  • копія документу про освіту за відповідною спеціальністю.         

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи і професійного рівня. Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з театром та бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.          

Дата проведення конкурсу 07 листопада 2023 року об 11.00 год. 

Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.   Інформація про переможця конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.