Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально – видовищний заклад культури «Київський академічний національний Молодий театр» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

30 серпня 2021 театрально – видовищний заклад культури «Київський академічний національний Молодий театр» відповідно до Закону України «Про театри та театральну справу» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2005, № 26, ст.350), Закону України «Про культуру» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 24, ст.168) та відповідно до наказу Міністерства культури України №497 від 01.07.2016 року, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 липня 2016 р. за № 1029/29159 «Про затвердження Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури» оголошує конкурс на посади:

 • керівник музичної частини – 1 посада;
 • режисер – постановник – 2 посада;
 • художник- оформлювач ( відділ реклами)- 1 посада;
 • художник з освітлення- 1 посада;
 • фотохудожник ( відділ реклами) – 1 посада.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: вища освіта відповідного напряму; стаж роботи не менше 3 – 5 років; професійні навички в театрі .

 • артист драми – провідний майстер сцени – 4 посади;
 • артист драми вищої категорії – 4 посади;
 • артист драми І категорії (неповна зайнятість) – 1 посада 0,5 ставки;
 • артист драми І категорії – 3 посади;
 • артист балету І категорії – 1 посада;
 • артист драми ІІ категорії – 1 посада.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів
Артист драми провідний майстер сцени: повна вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста вищої категорії не менше 5 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: почесні звання; яскрава творча індивідуальність; видатні сценічні здібності; здатність до самостійної, оригінальної інтерпретації сценічного характеру; виконання провідних ролей, які визначають ідейно-художню спрямованість театру; досконале володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; широке визнання публіки, театральної громадськості, преси.

Артист драми вищої категорії: повна вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації, стаж роботи за професією артиста першої категорії не менше 3 років. Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
яскрава творча індивідуальність; висока професійна майстерність; вільне володіння елементами внутрішньої та зовнішньої техніки акторської майстерності; виконання відповідальних, у тому числі головних ролей у виставах театру; широке визнання публіки.

Артист драми 1 категорії: повна вища освіта або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для – стаж роботи за професією артиста драми ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
Спеціальні кваліфікаційні вимоги: яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру.

Артист балету 1 категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності; професійна підготовка, виконання танців та участь у масових сценах, в окремих випадках – виконання нескладних сольних номерів.

Артист драми ІІ категорії: базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи, встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності. Спеціальні кваліфікаційні вимоги: добрі хореографічні, музичні, сценічні здібності; професійна підготовка, виконання ролей та участь у масових сценах, в окремих випадках – виконання нескладних сольних номерів.

Документи на конкурс приймаються за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, буд. 17. Документи приймаються відповідальним секретарем конкурсної комісії з понеділка по п’ятницю, з 10:30 до 16:00. Кінцевий строк прийняття документів на участь у конкурсі 27 серпня 2021 р.

Претенденти подають до конкурсної комісії наступні документи:
• заяву про участь у конкурсі у довільній формі;
• особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
• копія документа, що посвідчує особу;
• копія трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність Витяг з Реєстру.
• копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
• творче резюме, портфоліо.

Конкурс відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Прорізна, буд. 17, 30 серпня 2021 року о 10:00.

Приймальня: (044)-234-73-89, загальний: (044)-235-42-18 ; ел. пошта [email protected].

* Відповідальність за недостовірність документів несе претендент.
**Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.