Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний театр оперети» оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Театрально-видовищний заклад культури «Київський національний академічний театр оперети» оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

 • артист-вокаліст (сопрано, тенор, баритон).

Кваліфікаційні вимоги: повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст, бакалавр) та підвищення кваліфікації
Конкурсна програма:

 1. виконання двох різнохарактерних творів (арії з опер, оперет, мюзиклів);
 2. читання драматичного тексту (монолог, вірш, байка);
 3. акторська проба.
 • артист хору першої категорії (баритон);
 • артист хору вищої категорії (тенор);

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст)

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: відмінні музичні здібності; високий рівень техніки та виконавської майстерності; досконале володіння навичками читання партій з листа.

Конкурсна програма:

1. Виконання класичного вокального номера, який демонструє повний об’єм голосу (на вибір учасника)
2. Виконання української народної пісні (на вибір учасника)
3. Читання з листа, перевірка знань по сольфеджіо

 • балетмейстер-постановник

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст), знання теорії та практики хореографії та акторської майстерності, основи сценічного та музичного оформлення, класичний і сучасний балетний репертуар, класичну, сучасну і народну хореографію, роботу з партитурою і клавіром хореографічного твору.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі:

 • заява про участь у конкурсі, написана власноруч у довільній формі, із зазначенням поштової адреси та засобів зв’язку із претендентом;
 • особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку, з вклеєною фотокарткою;
 • копія документу, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки;
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня або вченого звання, почесного звання, характеристики, рекомендації, публікації, інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки, список постановок, відомості про державні нагороди, лауреатство у конкурсах, фестивалях, рецензії, відгуки, записи вистав, концертів тощо).

Документи приймаються за адресою: м. Київ-150, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3 відділ кадрів з 1100 до 1300 та з 1400 до 1700 понеділок – п’ятниця. Тел.: (044) 289-76-12, (044) 287-27-89, (066) 163-47-17 – Вадим Лауренційович, факс: (044) 287-14-80, e-mail: [email protected] (з поміткою “Конкурс»).

Документи приймаються по 24 лютого 2021 року. 

Дата проведення конкурсу – 25 лютого 2021 року, 14.00. Місце проведення конкурсу: Київський національний академічний театр оперети, м. Київ, вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 53/3.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. ТВЗК «Київський національний академічний театр оперети» переможців конкурсу житлом не забезпечує.