Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально-видовищний заклад культури «Київський академічний театр ляльок» оголошує конкурс на заміщення ва­кантних посад

Активне
 • Завідувач трупи

Кваліфікаційні вимоги:

Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією помічника художнього керівника (головного режисера) для спеціаліста – не менше 3 років, бакалавра – не менше 5 років.

Претенденти на цю посаду повинні знати:

Чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; творчо – виробничий процес роботи театру; систему та умови оплати праці працівників театру; основи режисури та акторської майстерності; основи економіки, організацію праці та управління; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці та протипожежного захисту.  

 • Керівник музичної частини

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Повна вища освіта відповідного напрямку підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за професією не менше 3 років. Претенденти на цю посаду повинні знати: чинне законодавства в галузі культури і мистецтва; специфіку музичної роботи; теорію та практику оркестрового та хорового диригування; класичну і сучасну музику; основи інструментовки; досвід музичної роботи вітчизняних і світових закладів культури; методи вокально – педагогічної роботи; основи економіки та організацію праці та управління виробництвом; правила внутрішнього трудового розпорядку; основи авторського та трудового права; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.  

 • Артист-ляльковод вищої категорії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста – ляльковода (театру ляльок) I категорії не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги: Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру; добре володіння технікою ляльководіння.

 • Артист – ляльковод першої категорії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації; для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста – ляльковода (театру ляльок) IІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.

Спеціальні кваліфікаційні вимоги:
Яскрава творча індивідуальність, професійна майстерність і висока кваліфікація, виконання відповідальних ролей у виставах театру; добре володіння технікою ляльководіння.

 • Звукорежисер вищої категорії

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера театрально – видовищного підприємства І категорії не менше 3 років.

 • Заступник завідувача художньо-постановочною частиною

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:
Повна або базова вища освіта (магістр, спеціаліст, бакалавр). Стаж роботи за професією: для магістра – не менше 1 року, спеціаліста – не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років. Не повна вища освіта (молодший спеціаліст), стаж роботи за професією:– не менше 4 років. Професійно-технічна освіта, зі стажем роботи на посаді керівника художньо-постановочної частини не менше 5 років.

Претенденти на цю посаду повинні знати:
Організацію творчо-виробничого процесу; організацію монтування і проведення вистав (програм); техніку і технологію виготовлення декорацій, меблів, реквізиту, тощо; властивості та специфіку фактури матеріалів, що застосовуються у театральному виробництві; правила зберігання і транспортування декорацій; специфіку творчої роботи; економіку та організацію праці та управління виробництвом; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Претенденти на вакантні посади повинні подати наступні документи:

 • заяву про участь в конкурсі у довільній формі;
 • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
 • копію документа, що посвідчує особу;
 • копію трудової книжки (за наявності);
 • копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • творче резюме, портфоліо.

Документи приймаються до 17 липня 2024р. включно за адресою:
м. Київ, вул. Грушевського, 1А, каб.303.
 
Конкурс на заміщення вакантних посад відбудеться 18 липня 2024р. о 12:00 в приміщенні театру.
Телефон для довідок: (044) 278-05-66