Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Театрально – видовищний заклад культури «Київський академічний театр «Золоті ворота» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади

Активне
  • Помічник режисера (неповна зайнятість) – 1 вакантна посада

Завдання та  обов’язки.

Бере участь у розробленні в графіка роботи з випуску окремих вистав, визначає терміни проведення репетицій, виготовлення предметів сценічного оформлення і декорацій, запису чи розучування музичного (шумового) супроводу і представляє їх на розгляд безпосередньому керівникові. Здійснює контроль за виконанням затвердженого графіка. Проводить за дорученням керівника репетиції з артистами, які беруть участь у постановці нових та поновлених вистав (програм), а також з артистами, що вводяться у вистави поточного репертуару як дублери, чи на заміну раніше підготовлених виконавців ролей (партій). Проводить навчальну, тренувальну роботу з виконавцями. Надає їм допомогу у доборі літературного, музичного та інших матеріалів, необхідних для вирішення постановочних завдань. Веде за встановленими формами облік виходу постановочного складу на репетиції, спеціальні заняття та вистави (програми). Чергує на виставах (програмах) поточного репертуару.Повинен знати: методи проведення репетиційної роботи; організацію творчого процесу щодо постановки нових вистав (програм); принципи роботи з художниками, балетмейстерами, д художньо-постановочною частиною; діючий репертуар. Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова вища освіта «Сценічне мистецтво», «Організація театральної справи», «Продюсерство сценічного мистецтва»  (магістр, спеціаліст або бакалавр). Без вимог до стажу роботи Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

  • Заяву про участь в конкурсі у довільній формі, що містить інформацію про поштову адресу та засоби зв’язку;
  • Особовий листок з обліку кадрів, заповнений в установленому порядку із вклеєною фотокарткою;
  • Копію документа, що посвідчує особу;
  • Копію документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • копія військовооблікового документа про перебування на військовому обліку,
  • копія трудової книжки (за наявності ) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи;
  • Творче резюме.

Документи від претендентів приймаються до 30 жовтня 2023 року (включно), з 11:00 по 16:00 з понеділка по п’ятницю, за адресою: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Довідки з питань проведення конкурсу надаються за електронною адресою [email protected].

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад  31 жовтня 2023 року о 12:00.

Конкурс проходитиме за адресую: м. Київ, вул. Шовковична, 7-А.

Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Переможців конкурсу театр житлом не забезпечує.