Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки, відповідно до Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого Наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 р. № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • режисер-постановник.

Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму ( бакалавр, магістр), післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи не менше 3 років; повинен брати участь: у постановці нових і поновленні раніше створених вистав ( програм); в організації і проведенні репетицій; у заходах із вивчення глядацької аудиторії; здійснювати введення нових виконавців у вистави( програми) поточного репертуару.

Потрібні документи:

  • заява конкурсанта;
  • заповнена особова картка ( форма П-2ДС);
  • дві фотокартки;
  • копія документа , що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки;
  • копія документа за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.

Працівники, які знаходяться у трудових відносинах з Тернопільським академічним театром актора і ляльки та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Тернопільський академічний обласний театр актора і ляльки переможця конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів.

Адреса, за якою подаються документи: 46001, м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 15, приміщення Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі 20 серпня 2021 року.

Дата і місце проведення конкурсу: 20 вересня 2021 року, м. Тернопіль, вул. Січових Стрільців, 15, приміщення Тернопільського академічного обласного театру актора і ляльки.

Телефон для довідок: ( 0352) 52-49-55, 25-07-10, ел.пошта: [email protected].