Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:

  • художник-декоратор – 1 шт. од.

Місце знаходження установи: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 6.

Дата проведення конкурсу: 7.06.2021 р.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів: повна або базова вища освіта (магістр, спеціаліст або бакалавр); для магістра, спеціаліста – без вимог до стажу роботи, для бакалавра – стаж роботи в галузі театрального мистецтва не менше 3-х років.

Завдання та обовʼязки: художник-декоратор здійснює творчий задум режисера зі створення зовнішнього вигляду та характеру персонажів; втілює в обʼємному рішенні плоский ескіз та креслення; проводить складний розкрій різних тканини та пошиття різноманітних костюмів, взуття та головних уборів; проводить художнє розфарбування згідно ескізів; забезпечує у встановлені терміни виготовлення персонажів на високому, якісному рівні; працює над вдосконаленням фактури з використанням нових синтетичних матеріалів; знає: історію образотворчого мистецтва; історію вітчизняного і світового театрального і музичного мистецтва; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Перелік документів, що подаються претендентами для участі у конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі (у довільній формі);
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копія трудової книжки (при наявності);
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме.

Претенденти на участь у конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

Працівники, які знаходяться із Тернопільським академічним обласним українським драматичним театром ім. Т. Г. Шевченка в трудових відносинах та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь у конкурсі.

Адреса, за якою подають документи: м. Тернопіль, бульвар Т. Шевченка, 6. Відділ кадрів Тернопільського академічного обласного українського драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка.

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 1 червня 2021 року.

Довідки з питань проведення конкурсу: тел. 52-62-55, 52-20-71 e-mail: [email protected]