Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Внесені зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури

Опубліковано:
Завершено

Внесені зміни до Положення про атестацію педагогічних працівників закладів (установ) освіти сфери культури

У Міністерстві юстиції України здійснено державну реєстрацію наказу Міністерства культури та інформаційної політики України від 21 травня 2021 року № 354 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 12 липня 2018 року № 628».

Зміни будуть введені в дію після офіційного опублікування зазначеного наказу, яке має відбутися ближчим часом.

У зв’язку з цим, а також з метою надання методичної допомоги педагогічним працівникам сфери культури у підготовці до атестації у 2021 році, МКІП спільно з Держмистецтв проведе в період з 9 по 20 серпня цього року серію онлайн заходів, на яких будуть презентовані новели зазначеного Положення.

Графік проведення заходів буде формуватися за порядком надходження заявок та формування груп.

Учасниками можуть стати педагогічні працівники мистецьких ліцеїв, фахових мистецьких коледжів, мистецьких шкіл, які атестуються за цим Положенням, а також представники органів управління, в яких створюються атестаційні комісії.

Заявка може бути подана як індивідуально, так і від закладу освіти.

Просимо зауважити, що у разі наявності у педагогічного працівника бажання взяти участь у таких заходах, але відсутності можливості зробити це до 20 серпня цього року, буде можливо провести додаткові заходи з роз’ясненнями щодо змін до Положення про атестацію в інший час, про що спільноту буде поінформовано додатково.

Для участі в основній серії заходів з надання роз’яснень щодо змін в атестації необхідно до 15 серпня заповнити заявку за формою, розміщеною тут.