Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Запорізька обласна філармонія оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

Комунальний заклад «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад: артиста вищої категорії академічного симфонічного оркестру, група труб (1 шт.од.);

 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група кларнетів (1 шт.од.);
 • артиста І категорії академічного симфонічного оркестру, група фаготів (1 шт.од.);
 • артиста ІІ категорії академічного симфонічного оркестру, група альтів (1 шт.од.);
 • артиста оркестру народних інструментів І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці», флейта (1 шт. од.);
 • артиста-соліста-інструменталіста вищої категорії, фортепіано (1 шт.од.);
 • звукорежисера вищої категорії (1 шт. од.), художника з освітлення (1 шт. од.).

Вимоги до конкурсантів:

 1. Артист вищої категорії академічного симфонічного оркестру –  Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру  І категорії не менше 3 років.
 2. Артист І категорії академічного симфонічного оркестру – Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста симфонічного оркестру ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
 3. Артист ІІ категорії академічного симфонічного оркестру – Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр або молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. 
 4. Артист оркестру народних інструментів І категорії академічного козацького ансамблю пісні і танцю «Запорожці» – Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст або бакалавр) та підвищення кваліфікації. Для магістра – без вимог до стажу роботи, для спеціаліста – стаж роботи за професією артиста оркестру ІІ категорії не менше 2 років, бакалавра – не менше 3 років.
 5. Артист-соліст (інструменталіст) вищої категорії –  Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією артиста-соліста (інструменталіста) І категорії не менше 3 років.
 6. Звукорежисер вищої категорії – Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звукорежисера I категорії не менше 3 років.
 7. Художник з освітлення – Базова вища освіта відповідного напряму підготовки (бакалавр, молодший спеціаліст), для бакалавра – без вимог до стажу роботи, для молодшого спеціаліста – підвищення кваліфікації та стаж аналогічної за характером роботи не менше  3 років

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії наступні документи:

 • заяву про участь у конкурсі;
 • заповнений в установленому порядку особовий листок з обліку кадрів з вклеєною  фотокарткою;
 • копія документа, що посвідчує особу;
 • копія трудової книжки (за наявності);
 • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю;
 • інформаційні матеріали про творчі досягнення за останні три роки: копії документів про підвищення кваліфікації, присвоєння наукового ступеня, почесного звання, державні нагороди, лауреатство у конкурсах або фестивалях, характеристики, рекомендації, рецензії, публікації, відгуки (в разі наявності).

Працівники, які знаходяться в трудових відносинах із Запорізькою обласною філармонією та беруть участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Документи на участь в конкурсі приймаються до «08» листопада 2021р. (включно) у відділі кадрів Запорізької обласної філармонії за адресою: м. Запоріжжя,  пр. Соборний, 183, e-mail: [email protected].

Дата проведення конкурсу на заміщення вакантних посад- «10» листопада 2021р. за адресою: м. Запоріжжя, пр. Соборний, 183. Про час проведення конкурсу кандидатам буде повідомлено додатково.

Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються.

Запорізька обласна філармонія переможців конкурсу житлом не забезпечує. Витрати на проїзд та проживання здійснюються за рахунок претендентів.

Додаткова інформація щодо функціональних обов’язків, умов конкурсу, переліку необхідних документів надається за телефоном (061)236-84-83.