Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Запорізький академічний обласний театр юного глядача оголошує конкурс

Опубліковано:
Завершено

На заміщення вакантних посад: артист другої категорії (1 шт.од. 0,5 ставки посадового окладу), артист балету другої категорії ( 1 шт.од. 0,5 ставки посадового окладу).

Кваліфікаційні вимоги до посади артист другої категорії:до конкурсу запрошуються особи з повною або базовою вищою освітою відповідного напряму підготовки (спеціаліст,бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи.До участі у конкурсі допускаються студенти вищих навчальних закладів за відповідним напрямком навчання. Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах. 

Кваліфікаційні вимоги до посади артист балету другої категорії: до конкурсу запрошуються особи для виконання чоловічих партій з повною або базовою вищою освітою відповідного напряму підготовки (спеціаліст, бакалавр, молодший спеціаліст) без вимог до стажу роботи. До участі у конкурсі допускаються студенти вищих навчальних закладів за відповідним напрямком навчання. Встановлений навчальним закладом рівень виконавської майстерності; виконання ролей у виставах.  Претендент повинен мати добрі хореографічні, музичні та  сценічні здібності. 

Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 19.11.2021р.

Конкурс проводиться у два етапи:

  1. перший етап – розгляд документів, поданих претендентами 25.11.2021 о 12:00, за адресою: 69035,  вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради;
  1. другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу 25.11.2021 о 12:30, за адресою: 69035,  вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради.

Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради заяву про участь в конкурсі у довільній формі.               

До заяви додаються такі документи:

  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копія документа, що посвідчує особу, засвідчена підписом претендента;
  • копію трудової книжки (за наявності) або відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування, або інші документи, що підтверджують досвід роботи, засвідчені підписом претендента;
  • копія документа про освіту за відповідною спеціальністю, засвідчена підписом претендента ;
  • творче резюме, портфоліо.                                                                                             

Претенденти на участь в конкурсі мають право подавати іншу додаткову інформацію.

            У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради. Працівники, які знаходяться із КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.

Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. 

Заяви про участь у конкурсі та інші необхідні документи приймаються  за адресою: 69035,  вул. Незалежної України, б. 55а, м. Запоріжжя, КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради,  приймальня директора з 09:00 до 15:00 години, тел. для довідок: (068) 448-56-34, факс  (061) 286-29-75, електронна адреса: [email protected]  Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу   КЗ “ЗАО театр юного глядача” Запорізької облради житлом не забезпечує.