Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ЗАПОРІЗЬКИЙ МУНІЦИПАЛЬНИЙ ТЕАТР-ЛАБОРАТОРІЯ «Ві» ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

Опубліковано:
Завершено

Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві» (надалі Театр «Ві») (69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35), відповідно до частини другої статті 21 Закону України «Про культуру» (формування кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури здійснюється на конкурсній основі) та Порядку формування на конкурсній основі кадрового складу художнього та артистичного персоналу державних та комунальних закладів культури, затвердженого наказом Міністерства культури України від 01.07.2016 № 497, оголошує конкурс на заміщення вакантної посади:
  • головний режисер.
Кваліфікаційні вимоги: повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Післядипломна освіта в галузі управління. Стаж роботи за відповідною професією (спеціальністю) режисера-постановника, режисера не менше 3 років.
 
Дата і місце проведення конкурсу: 23.09.2021 р.; 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35 (другий поверх). Кінцевий строк прийняття документів від претендентів на участь у конкурсі: 23.09.2021 р.
 
Претенденти, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Театру «Ві» заяву про участь в конкурсі у довільній формі. До заяви додаються такі документи:
  • особовий листок з обліку кадрів з вклеєною фотокарткою;
  • копію документа, що посвідчує особу;
  • копію трудової книжки (за наявності);
  • копію документу про освіту за відповідною спеціальністю;
  • творче резюме, портфоліо.
У конкурсі можуть брати участь працівники, які працюють у Театрі «Ві». Працівники, які знаходяться з Театром «Ві» в трудових відносинах та беруть участь в конкурсі, подають до конкурсної комісії тільки заяву про участь в конкурсі.
 
Конкурс проводиться в один день у два етапи: перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 23 вересня 2021 року о 12:00 за адресою: 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві»; другий етап – ознайомлення з професійними даними учасників конкурсу: 23 вересня 2021 року о 13:00 за адресою: 69017, м. Запоріжжя, вул. Наукового містечка, буд. 35, Запорізький муніципальний театр-лабораторія «Ві» (початок реєстрації – о 11:00).
Відповідальність за достовірність поданих документів несе претендент. Оформлені неналежним чином документи до розгляду не приймаються. Для довідок: +38(066) 1286774, +38 (068) 3652004 (заступник директора) електронна адреса: e-mail: [email protected].
Витрати на проїзд та проживання – за рахунок претендентів. Переможців конкурсу Театр «Ві» житлом не забезпечує.
Дата оприлюднення результатів конкурсу –  не пізніше трьох робочих днів після проведення конкурсу інформація про переможців конкурсу буде оприлюднена на офіційному веб-сайті Міністерства культури та інформаційної політики України.