Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Збір цінових пропозицій до закупівлі послуги з організації та проведення загальнонаціонального соціологічного дослідження громадської думки у сфері культури

Опубліковано:
Завершено

Міністерство культури та інформаційної політики України ініціює збір цінових пропозицій з метою визначення очікуваної вартості закупівлі послуги з організації та проведення загальнонаціонального соціологічного дослідження (спостереження) громадської думки у сфері культури (за ДК 021:2015: (CPV) 79320000-3 «Послуги з опитування громадської думки») з відповідними технічними, якісними та кількісними характеристиками, що додаються.

Залежно від обсягу вибірки, просимо надати різні цінові пропозиції:

1. 10 000 респондентів – з них 400 респондентів у кожній із 24 областей та у м. Київ (для аналізу в межах макрорегіонів та по Україні загалом, відповідне зважування масиву даних).

2. 20 000 респондентів – з них 800 респондентів у кожній із 24 областей та у м. Київ (для аналізу в межах макрорегіонів та по Україні загалом, відповідне зважування масиву даних).

3. 30 000 респондентів – з них 1200 респондентів у кожній із 24 областей та у м. Київ (для аналізу в межах макрорегіонів та по Україні загалом, відповідне зважування масиву даних).

Залежно від отриманих цінових пропозицій буде визначено обсяг вибірки проведення загальнонаціонального соціологічного дослідження (спостереження) громадської думки.

Цінові пропозиції приймаються до 05 червня 2021 року на електронну адресу: [email protected]

Додаток: Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі на 2 арк.