Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

12 липня відбудеться прес-конференція "Міцні горизонтальні зв'язки між регіонами – запорука міцності держави"

12 липня 2018 року о 10:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція на тему “Міцні горизонтальні зв’язки між регіонами – запорука міцності держави”.

Чернігівщина й Донеччина продовжують активно зміцнювати двосторонні багатоплощинні горизонтальні зв’язки за участі громадськості, органів влади й силових структур. Прес-конференція присвячена підсумкам турне Донбасом творчих колективів Чернігівщини, підопічних Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА, яке відбулося за участі ГО “Українська ініціатива” та за сприяння Міністерства інформаційної політики України, на запрошення керівництва Головного управління Національної поліції в Донецькій області. Заходи відбулися в Маріуполі, Сартані, Волновасі й Мар’їнці. Це стало яскравим прикладом плідної та ефективної співпраці, на перший погляд, зовсім різних та непов’язаних між собою структур.

Учасники: радник Міністра інформаційної політики України з освітніх програм Володимир Жемчугов, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА Олександр Левочко; голова правління ГО “Українська ініціатива” Юрій Косенко.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.