Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

12 та 13 листопада на сцені Національної опери України пройде Міжнародний фестиваль «Серж Лифар де ля данс»

12 та 13 листопада на сцені Національного академічного театру опери та балету України ім. Т. Г. Шевченка –  фестиваль Серж Лифар де ля данс за участю світових зірок балету. Протягом двох днів глядачів вражатимуть унікальною балетною технікою представники найвідоміших театрів світу: Ла Скала, Паризької Гранд Опера, Берлінської опери, Астана опера, Віденської опери, Мюнхенської опери, Нідерландської опери й, звичайно, Національної опери України.

12 листопада урочисте відкриття Фестивалю розпочнеться з короткометражного фільму про життя і творчість Сержа Лифаря та шедевру світової балетної класики «Сюїта в білому». Цей витончений балет у виконанні солістів Паризької Гранд Опера та Національної опери України подарує глядачеві незабутні емоції та чітке уявлення про французьку школу та хореографію Лифаря. Після антракту – знакові постановки: «Ікар», «Ромео і Юлія», «Фавн» та «Ранкова серенада» у виконанні Станіслава Ольшанського, Катерини Кухар, Олександра Стоянова, Олександра Скулкіна та багатьох інших.

У другий день Фестивалю, 13 листопада, відбудеться святковий Гала-концерт зірок світового балету. У програмі – постановки створені Сержем Лифарем та інші балетні хіти. Свою майстерність цього вечора продемонструють учні Академії Лифаря, які виконають постановку «Лифар-сюїта». І головна подія Фестивалю – фрагмент з майбутньої прем’єри постановки «Лифар», що повністю буде представлена вже навесні 2022 року.