Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

14 травня відбудеться відкриття мистецького проєкту присвяченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника

14 травня 2021 року о 20.00 у літньому театрі “Мушля” (Міський сад) відбудеться відкриття мистецького проєкту, присвяченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника, майстра експресіоністичної новели.

Організатор: Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Учасники: Олександр Ткаченко – Міністр культури та інформаційної політики України; Галини Григоренко – Голова Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти; Оксана Забужко – українська письменниця та поетеса; Ірма Вітовська-Ванца – акторка Київського національного академічного Молодого театру, продюсерка, громадська діячка та Заслужена артистка України; Роман Ясіновський – актор театру та кіно; Юрій Дяк – актор Національного академічного театру російської драми імені Лесі Українки та Заслужений артист України.

Музичний супровід: Оксана Нікітюк – соло, Капела Сергія Охрімчука, струнний квартет у складі Віктора Іванова, Олександри Васильєвої, Катерини Супрун та Ольги Дріги.

Режисерка-постановниця перформансу: Олена Савчук.

Відкриття розпочнеться з екскурсії виставкою під відкритим небом “СтефаникOnline”, що представляє хронологічний погляд на життя та літературний доробок письменника, висвітлюючи історичний контекст зламу століть, і продовжиться театральним перформансом “Найліпше з мойого серця” створеним на основі новел та листів письменника.

Місце проведення: літній театр “Мушля”, Міський сад.

Для акредитації представникам ЗМІ необхідно відправити листа на електронну адресу [email protected] в якому слід вказати назву медіа, яке представляєте, прізвище та імя журналіста, а також контактний номер телефону.

Просимо звернути УВАГУ, що без підтвердження з боку організаторів, акредитація недійсна. Сподіваємося на ваше розуміння, адже ми дбаємо про дотримання карантинних обмежень і ваше здоров’я!