Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

16-17 лютого відбудеться онлайн-семінар «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти»

16-17 лютого 2021 року відбудеться міжнародний онлайн-семінар «Протидія дезінформації: європейські підходи та стандарти», який висвітлить європейські практики та стандарти боротьби з дезінформацією і передасть відповідний досвід українським партнерам. 

Під час заходу міжнародні експерти представлять приклади підходів на рівні державної політики, законодавства та стратегій протидії дезінформації у традиційних та нових медіа. Експерти представлять стратегічний підхід ЄС, стандарти Ради Європи та підходи європейських країн до боротьби з дезінформацією. Також, представники онлайн платформ, громадянського суспільства, суспільного мовлення та урядів представлять свої практики боротьби з дезінформацією.

Учасники: Олександр Ткаченко, Міністр культури та інформаційної політики; Ремі  Дюфло, заступник голови Представництва Євросоюзу в Україні; Тарас Шевченко, заступник Міністра культури та інформаційної політики; Олена Литвиненко, в. о. Голови Офісу Ради Європи в Україні; Кріштіна Розгоній, консультантка Ради Європи (Австрія/Угорщина); Тарлах МакГонагл, старший науковий співробітник/викладач Інституту інформаційного права (IViR), юридичного факультету Амстердамського університету; Уршка Умек, Голова медійного відділу Департаменту інформаційного суспільства, Рада Європи. 

Семінар відбудеться на онлайн-платформі Zoom 16-17 лютого з 11:00 до 14:30.

Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланням до 14 лютого включно. Підтвердження участі буде надіслано електронним листом. У разі виникнення запитань – звертайтесь за адресою: [email protected] 

Захід відбудеться у рамках проєкту «Європейський Союз та Рада Європи працюють разом для підтримки свободи медіа в Україні» у співпраці з Міністерством культури та інформаційної політики України. Розробка всебічного та ґрунтовного підходу до протидії дезінформації  в Україні з урахуванням стандартів Ради Європи та досвіду країн ЄС залишається нагальним питанням.