Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

17 червня у Чернігові для журналістів, блогерів та громадських активістів пройде безкоштовний тренінг з медіа-розвідки та OSINT-технік

17 червня у Чернігові для журналістів, блогерів і громадських активістів області пройде відкритий тренінг по інформаційній розвідці та навчанню OSINT-технікам. Практичне навчання проводить радник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін. 

Безкоштовне навчання журналістів, блогерів, аналітиків, громадських діячів по всій Україні проводить Інститут постінформаційного суспільства в рамках проекту«OSINTAcademy» за сприяння фонду European Endowment For Democracy та Міністерства інформаційної політики України. Навчання у Чернігові організовано за підтримки освітнього проекту “ВУМ on-line“. 

Мета проекту OSINTAcademy – навчити всіх бажаючих використовувати новітні технології OSINT (OpenSourceIntelligence – розвідка по відкритих даних) для захисту себе та громадян України від інформаційних маніпуляцій. Отримані на тренінгах знання сприяють створенню суспільно-важливого контенту, зокрема про корупціонерів, політиків, чиновників, кандидатів на виборні посади, для розпізнавання «фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ тощо. 

 

Початок: 17 червня о 15:00 (завершення орієнтовно о 19:00).  

Адреса:вул Полуботка, 6а (Експертна думка)

Ознайомитись із програмою тренінгу. 

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ

Реєстрація обов’язкова – http://osint.academy/registration/