Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

17 серпня відбудеться підписання меморандуму щодо створення аудіогідів українськими культурними осередками

17 серпня 2021 року о 16-00 в Маріїнському палаці за ініціативи першої леді України Олени Зеленської відбудеться офіційне підписання меморандуму між Міністерством культури та інформаційної політики, Державним агентством розвитку туризму та медіасервісом MEGOGO. Відтак розпочнеться робота над створеннями 30-ти аудіогідів українськими культурними осередками англійською та українською мовами. Подія приурочена до 30-річчя української Незалежності.

Організатори: Міністерство культури та інформаційної політики України; Державне агентство розвитку туризму України; медіасервіс MEGOGO.

Учасники: Олена Зеленська – перша леді України; Олександр Ткаченко – Міністр культури та інформаційної політики України; Мар’яна Олеськів – голова Державного агентства розвитку туризму України; Іван Шестаков – директор зі стратегічного розвитку MEGOGO.

Учасники заходу говоритимуть про проєкти, що дають поштовх для розвитку українського туризму, підтримують та формують культурну спадщину, і, що важливо, відкривають Україну світу.  

Адреса: вул. Михайла Грушевського, 5А, Маріїнський палац (Вхід на територію Маріїнського палацу здійснюється виключно за попередніми списками та вимагає пред’явлення паспорту). 

Акредитація до 11-00 понеділка 16 серпня 2021 року за формою: