Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

2 липня відбудеться круглий стіл «Чи може Facebook бути ефективним щодо протидії мови ненависті та дезінформації? Прозорість алгоритмів та інтереси користувачів»

2 липня о 14:00 відбудеться «круглий стіл» на тему: «Чи може Facebook бути ефективним щодо протидії мови ненависті та дезінформації? Прозорість алгоритмів та інтереси користувачів» (Зала 2).

Організатори: Міністерство інформаційної політики України; ГО «Інтерньюз-Україна».

Учасники: Дмитро Золотухін –  заступник міністра інформаційної політики України; Віталій Мороз –  керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна»; Ігор Розкладай –  юрист ЦЕДЕМ; медіаексперти, урядові спеціалісти, представники приватного сектору та  громадянського суспільства.

Питання до обговорення:

Чи можуть користувачі,  держава впливати на політику Фейсбуку (алгоритми публікацій, політика користування)?

Що робити українським користувачам у випадках видалення контенту чи блокування?

Як розуміти політику Фейсбуку щодо мови ненависті та іншого загрозливого контенту та чи є вона ефективною напередодні виборів?

Чи дієвими є кроки  технологічних компаній у боротьбі з дезінформації та гібридною війною?

Чи потрібні Україні законодавчі ініціативи, що обумовлять функціонування соцмереж? 

Коротко.  Під час «круглого столу» заступник міністра інформаційної політики Дмитро Золотухін розповість про досвід комунікації міністерства з адміністрацією Фейсбук і окреслить найбільш проблематичні виклики для державних інституцій. У свою чергу юрист ЦЕДЕМ Ігор Розкладай розкаже про можливості взаємодії громадянського суспільства з компанією Facebook, а керівник програм нових медіа ГО «Інтерньюз-Україна» Віталій Мороз дасть контекст дискусій в ЄС щодо регуляцій технологічних компаній.

Також медіаексперти, урядові спеціалісти та представники громадянського суспільства обговорять права користувачів.