Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

20 липня у Чернівцях відбудеться масштабний фестиваль з вивчення іноземних мов «Маркет мов»

Запрошуємо журналістів на освітній фестиваль «Маркет Мов», який має на меті популяризацію вивчення іноземних мов серед студентства та молоді.

Організатором заходу виступає Міністерство інформаційної політики України спільно з Соціальним проектом з вивчення іноземних мов Lingva Skills за ініціативи Студентської ради при МІП.

У зазначеному заході планується участь керівництва Міністерства інформаційної політики України, Чернівецької міської державної адміністрації, Асоціації інноваційної та цифрової освіти, представників ЗМІ.

В рамках фестивалю у на центральній площі міста пройдуть лекції, майстер-класи, розмовні клуби, презентації мовних шкіл, кінопокази під відкритим небом, безкоштовне тестування з англійської мови, чемпіонат з англійської мови, наймасовіший урок з англійської мови за участі відомого психолінгвіста та поліглота Віталія Зубкова, концерт та багато інших активностей. Культурні центри та мовні школи представлять креативні локації з вивчення мов. Спеціальним гостем Фестивалю стане лідер групи «Мандри» Сергій Фоменко (Фома) з спеціальною програмою “Лайфхаки: Як спонукати іноземців спілкуватися українською мовою”.

Захід в цьому році планується також в Ужгороді 27 липня.

Сайт Фестивалю «Маркет мов» – www.marketmov.info

Дата: 20 липня 2019 року з 12:00 до 21:00.

Місце проведення: м. Чернівці, Соборна Площа.

Акредитація ЗМІ за телефоном: 093-987-56-47, Анастасія Павлова, [email protected].

Просимо повідомити про присутність до 19 липня, 15:00.