Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

23-27 вересня у Кропивницькому пройде 50-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти»

23-27 вересня 2020 року у Кропивницькому пройде 50-й Всеукраїнський фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».

Цьогорічна ювілейна фестивальна програма складається з 25 вистав від театрів з усієї України, серед яких шість прем’єрних.

Серед хедлайнерів фестивалю – івано-франківські майстри сцени, які приїдуть з двома різними за жанрами і емоційною амплітудою постановками – мюзиклом «Гуцулка Ксеня» та драмою «На західному фронті без перемін».

Одеський академічний театр імені Василька привезе виставу «Одруження» неймовірно талановитого Івана Уривського, а Театральна лабораторія «Театр на Чайній» з цього ж міста одну з тих вистав, які дивишся з посмішкою і зі сльозами на очах одночасно – «Старі», поінформував Компанієць.

Творча майстерня Національного центру імені Леся Курбаса «Театр у кошику» запрошує гостей «Вересневих самоцвітів» на вистави «Річард після Річарда» та «Я йду, Христе!».

А інший львівський театр «І люди, і ляльки» покаже «Пустостан» за п’єсою польської письменниці Маліни Пжесьлюґи. Також у фестивалі візьмуть участь Перший недержавний театр «Terra Incognita», приватний театр «Іст Арт», Театр жінки «Соломія» м. Коломия, Херсонський академічний обласний театр ляльок, Запорізький академічний обласний театр ляльок, Черкаський академічний обласний театр ляльок та інші. 

Фестиваль «Вересневі самоцвіти» триватиме до 27 вересня і завершиться прем’єрою рок-опери «Кохання панночки» Кіровоградського академічного обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького за мотивами Кропивницького і Гоголя.