Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 березня МКМС розпочинає освітній проєкт " Бранці Кремля "

25 березня МКМС розпочинає у 2020 році освітній проєкт ” Бранці Кремля ” в рамках зустрічей Героя України Володимира Жемчугова зі студентами/курсантами закладів вищої освіти України. З метою поширення суспільно важливої інформації, спрямовану на національне ‒ патріотичне виховання молоді. Проект “Бранці Кремля” розпочався у вересні 2018 року. За навчальний 2018-2019 рік командою проекта було проведено 62 зустрічі зі студентами, курсантами, ліцеїстами, учнями різних навчальних закладів та громадськими активістами в 15 містах країни.

Зустрічі проходитимуть у форматі «відкритого мікрофону», де кожен матиме змогу поставити питання і взяти участь в обговоренні. Під час заходів відбудеться презентація стрічки «Бранці Кремля», знятої на замовлення Міністерства інформаційної політики України у лютому 2018 року.

Наприкінці зустрічі учасники отримають інформаційні матеріали – книги, брошури.

Володимир Жемчугов — учасник спротиву російській агресії. З травня 2014 року – організатор та активний учасник руху опору проти російської окупації на Луганщині. З 29 вересня 2015 року по 17 вересня 2016 року знаходився у полоні бойовиків так званої “ЛНР”. У полон потрапив з важким пораненням внаслідок підриву на розтяжці. За незламність в полоні в січні 2017 року нагороджен званням Героя України. Активний учасник державних та волонтерських заходів в Україні та за кордоном, зокрема проводить військово-патріотичні лекції-бесіди зі студентами, школярами, курсантами, військовослужбовцями.

25 березня о 18.30 відбудеться зустріч зі студентами Національного університету ” Києво-Могилянська академія”.