Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 квітня в місті Буча на Київщині відбудеться меморіальний концерт «БУЧА: LACRIMOSA»

25 квітня о 14.00 у Храмі Святого Апостола Андрія Первозванного (вул. Богдана Хмельницького, 7, м. Буча) відбудеться меморіальний концерт «БУЧА: LACRIMOSA» пам’яті всіх загиблих воїнів та невинно убієнних і закатованих українців внаслідок російської військової агресії. Вхід вільний.

На території Бучанського Храму Святого Апостола Андрія Первозванного було масове поховання цивільних, вбитих російськими військовими під час окупації міста. 

Цьогоріч, у другий тиждень після Великодня, Національний будинок органної та камерної музики України ініціює проведення другого меморіального культурно-мистецького заходу «БУЧА: LACRIMOSA», щоб віддати шану пам’яті всім, хто став жертвою воєнного злочину рф проти України. В знак солідарності цивілізованого світу з Україною прозвучать духовні твори видатних сучасних композиторів Арво Пярта (Естонія) та Вікторії Польової (Україна) у виконанні Ансамблю класичної музики імені Бориса Лятошинського Національного будинку органної та камерної музики України.

Нагадаємо, з метою вшанування пам’яті загиблих жителів і захисників міста-герой Буча, у травні минулого року відбулась перша меморіальна акція «БУЧА: REQUIEM». У приміщенні Храму Святого Апостола Андрія Первозванного були представлені духовні твори українських композиторів у виконанні Ансамблю класичної ї та камерної музики України. Подія тоді відбулась за ініціативи державної організації «Національний будинок органної та камерної музики України» та за підтримки Офісу Президента України, Міністерства культури та інформаційної політики України, Бучанської міської ради, телекомпанії «Суспільне UA».

Програма:

Вікторія Польова  – Кантата «No man is an island»  («Немає людини, яка була б як острів»)  на текст Донна Джона.

Арво Пярт – «My heart’s in the highlands» («Моє серце в горах») на текст Роберта Бернза.

Вікторія Польова – «Bucha. Lacrimosa»                                

Арво Пярт –  «Salve Regina»

Виконавці:

LIATOSHYNSKYI CAPELLA

Богдан Пліш / диригент

Солісти:

Назарій Пилатюк / скрипка

Тетяна Войнаровська / скрипка

Микола Іванов / альт

Тетяна Гречанівська / віолончель

Владислава Приймачук / мецо-сопрано

Роман Меліш / контратенор

Дмитро Таванець / орган