Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

25 січня відбудеться прес-конференція присвячена вшануванню учасників Української революції 1917-1921 років

25 січня 2018 року о 10:00 в ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція присвячена Вшануванню учасників Української революції 1917-1921 років з нагоди дня Соборності України.

Учасники: Литвінов Віктор, керівник сектору інформаційної реінтеграції Криму та Донбасу Міністерства інформаційної політики України; Косенко Юрій, голова правління ГО «Українська Ініціатива»; Бутко Сергій, представник Українського інституту національної пам’яті в Чернігівській області; Левочко Олександр, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА; Семенов Сергій, начальник відділу культури і туризму Коропської РДА; Герасименко Григорій, голова Ічнянської районної ради.

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Українська революція 1917–1921 років розпочалася в умовах революційних потрясінь, що охопили Російську імперію у березні 1917-го. ЇЇ ключовим рушієм був український народ та політична еліта, що еволюціонувала від ідей політичної автономії та федерації до усвідомлення власної державної незалежності. Громадська організація «Українська Ініціатива» впродовж двох днів у селах Коропського та Ічнянсього районів Чернігівської області організовувала урочисті заходи присвячені вшануванню пам’яті двох учасників Української революції 1917-1921 років, борців за незалежність України у 20-му столітті: Федора Дудки, місцевого уродженця, державного службовця Української Народної Республіки та Міністерства земельних справ УНР та Сергія Качури, діяча Української Центральної Ради і борця за незалежність України.

Завдання заходу: детальне обговорення впливу Української революції на наступний розвиток всієї держави, аналізування наслідків даної події та надання пропозицій щодо поліпшення комунікативного становища в Україні.

Місце проведення: ІА «Украінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044) 279-20-60, 279-00-05

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.