Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

26 серпня у Польщі відбудеться фестиваль Faine Misto

26 серпня перший день польського фестивалю Rockowa Noc перетвориться у Faine Misto. Об’єднавши зусилля фестивалей “Rockowa Noc” та “Respublica”, благодійний захід відбудеться у польському Жешуві. 

Зазвичай “Rockowa Noc” відбувається на вихідних, але цьогоріч організатори додали ще один фестивальний день, аби зробити спільну хорошу справу разом із українськими колегами.

Оскільки через російську агресію в Україні проведення фестивалю неможливе через небезпеку, тому виникла ідея провести його у Польщі, об’єднавшись з 17-м фестивалем “Rockowa Noc”. 

Ця подія стане ковтком свіжого повітря для тих, хто з початком повномасштабного вторгнення був змушений покинути свої домівки, а також благодійний фестиваль Faine Misto x Rockowa Noc стане виявом вдячності місту-рятівнику та знаком дружби між українцями і поляками.

Подія відбудеться за підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України. 

Нагадаємо, від початку війни Жешув прийняв найбільшу кількість українців, які шукали прихистку. Через це, згідно з офіційними даними, населення міста зросло на 53%. 22 травня 2022 року указом Президента України місту присвоєно звання “Місто-рятівник”.