Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

26 вересня: "Звільнений Донбас: загроза реваншу сепаратистів"

26 вересня о 9.30 відбудеться “круглий стіл” на тему: “Звільнений Донбас: загроза реваншу сепаратистів”  (Зала 2).

Організатори: Міністерство інформаційної політики України; ГО “Українська ініціатива”, ГО “Таврійська гуманітарна платформа”; Науково-дослідний інституту українознавства.

Учасники: Юрій Косенко – голова правління ГО “Українська ініціатива”; Вікторія Бак –  голова ГО “Бахмутський центр гуманної педагогіки”; Андрій Іванець – голова ГО “Таврійська гуманітарна платформа”; Дмитро Ткаченко – радник міністра інформаційної політики України з питань інформаційної реінтеграції Донбасу; Світлана Кравченко – член правління ГО “Бахмут український”; Віктор Зіпір – член обласної громадської ради Донецької області; Олена Василенко – повноважний представник ГО “Українська ініціатива” в Донецькій області.

До участі запрошено: представників експертного середовища, громадських активістів з Донбасу та інших регіонів України, представників державних органів та установ.

Коротко. Захід проводиться задля інформування громадськості та органів влади про заявлену проблему, пошуку механізмів її вирішення, налагодження тіснішої взаємодії між громадськими активістами та державою, з метою недопущення реваншу сепаратистів і посилення культурно-просвітницької та національно-патріотичної діяльності на теренах Донбасу.

Зважаючи на розвиток ситуації на підконтрольній Україні території Донбасу, можна дійти висновку про те, що загроза реваншу сепаратистських сил та їхніх прихильників є реальною. Місцеве патріотично налаштоване громадянське суспільство дедалі більше занурюється у стан зневіри та внутрішньої кризи, дедалі більше активізуються приховані прибічники «русского мира». Усе це становить велику загрозу для Української державності, прав та свобод громадян України та потребує пильної уваги і дій з боку державних органів та суспільства.

Довідково. Планується, що за результатами роботи “круглого столу” будуть підготовлені резолюція та звернення до органів державної влади.     

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.