Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

27 серпня, публічний діалог «Символи: еволюція українського наративу» за участі міністра Олександра Ткаченка

27 серпня о 16:30 у Національному центрі «Український дім» за участі міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка відбудеться публічний діалог «Символи: еволюція українського наративу».

Керівники культурних установ говоритимуть про нові підходи до актуалізації та інтеграції символів, що ідентифікують країну, виконують представницьку та об’єднавчу функції як всередині України, так і за її межами.

Спікери:

Олександр Ткаченко, Вероніка Селега, Юлія Федів, Антон Дробович, Іван Козленко, Ірина Данилевська, Павло Гудімов, Влад Троїцький, Лідія Лихач, Богдан Логвиненко, Олена Брайченко, Євген Клопотенко

Діалог відбудеться у 3-х блоках:

• Культурна політика. Вертикалі формування та розповсюдження

• Стратегії комунікації та інтеграція символів у площину публічного діалогу.

• Що є символом України? Реалізовані кейси.

 

УВАГА

Захід відбудеться відповідно до вимог МОЗ щодо маскового режиму та дотримання соціальної дистанції. Кількість місць обмежена, реєстрація обов’язкова та відкрита до 18:00 26 серпня. Після реєстрації вам на пошту прийде лист-підтвердження.

Реєстрація для ЗМІ: https://forms.gle/YHqs5dfN7AtL8xYY6

Фейсбук-сторінка заходу: https://www.facebook.com/events/345163513486111/

Контактна особа: Марія Богатікова, +380962338944, [email protected]

______________

Діалог «Символи: еволюція українського наративу» розпочне цикл публічних діалогів в межах нової програми Національний центр «Український дім» — «Символ». Програма покликана об’єднати професіоналів для міждисциплінарної співпраці з осучаснення культурного іміджу країни через пошук яскравих символів, що формують українську ідентичність.