Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

27 жовтня відбудеться зустріч із науковим співробітником польського Національного інституту спадщини

Від початку повномасштабного вторгнення росії зусилля Міністерства культури та інформаційної політики України зосереджені на розбудові системи міжнародної підтримки та збереження культурної спадщини під час війни. Один з ключових напрямів роботи – фіксація руйнувань об’єктів культурної спадщини внаслідок дій російських окупаційних військ. 

У межах спільного проекту з моніторингу стану культурної спадщини на звільнених Збройними Силами України територіях Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Міністерством культури та національної спадщини Польщі та з Національним інститутом спадщини у Польщі у четвер, 27 жовтня 2022 р. об 11:00 організовує зустріч з Мареком Лємешем, науковим співробітником Національного інституту спадщини у Польщі.

Тема зустрічі: «Документуючи війну. Охорона культурної спадщини постконфліктних територій як частина сучасних стабілізаційних операцій. Польські військові контингенти в Іраку та Афганістані 2003-2012». 

Подія відбудеться оффлайн. Аби відвідати захід, будь ласка, зареєструйтеся за формою: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjISbql1_S4kA3uvezOOUs36koxQjHdMfWXXg6x84zW3sxcw/viewform?usp=sf_link 

Після реєстрації Вам на пошту надійде інформація про місце проведення зустрічі. Зустріч розрахована на фахівців у галузі археології та охорони культурної спадщини. Мова зустрічі – польська, з послідовним перекладом українською. Кількість учасників обмежена.

Зустріч організована у співпраці з ВГО Спілка археологів України.