Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

28 червня 2023 року відбудеться вебінар від міжнародних експертів “Оцифрування культурного надбання: виклики та сучасні практики”

Міністерство культури та інформаційної політики України спільно з Всеукраїнською громадською організацією «Українська бібліотечна асоціація» та ALIPH Foundation (Міжнародний альянс із захисту культурної спадщини в зонах конфлікту) організовує проведення вебінару на тему “Оцифрування культурного надбання: виклики та сучасні практики” в рамках реалізації заходів спрямованих на створення Національної електронної бібліотеки України, головною метою якої є збереження документальної спадщини України шляхом її оцифрування та представлення в Інтернеті. 

Теми виступів міжнародних експертів на вебінарі включатимуть: 

1. Загальні питання оцифрування та стандарти метаданих. 

2. Вибір обладнання для оцифрування та зберігання цифрових копій. 

3. Технічна підтримка та програмне забезпечення; кібербезпека.

Вебінар буде проводитись в онлайн форматі англійською мовою з синхронним перекладом. Заплановано здійснення записів виступів міжнародних експертів та подальше розміщення їх на Youtube.

Дата та час проведення: 28 червня 2023 року з 14:00 до 16:30 за київським часом.

Запрошуються до участі у вебінарі працівники бібліотечних закладів. Для участі пропонуємо заповнити реєстраційну форму. За день до вебінару на вашу електронну адресу буде надіслано посилання для приєднання до заходу.