Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

28 вересня відбудеться презентація проєкту оновленого закону про туризм

28 вересня 2020 року о 14:00 в прес-центрі УНІА “Укрінформ” відбудеться прес-конференція на тему “Презентація проєкту оновленого закону про туризм”.

Під час заходу будуть представлені основні тези законопроєкту, який передбачає системне оновлення застарілого закону “Про туризм” – створення Єдиного туристичного реєстру, запровадження сучасної термінології, закладення механізмів створення цільових туристичних фондів тощо.

Учасники: Олександр Ткаченко, міністр культури та інформаційної політики України; Мар’яна Олеськів, голова Державного агентства розвитку туризму; Дмитро Нальотов, народний депутат України, голова підкомітету з питань туризму та курортів комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики; Євгенія Кравчук, народний депутат України, заступник голови комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Організатор: Міністерство культури та інформаційної політики України.

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16, прес-центр УНІА “Укрінформ”, зала 1.

У зв’язку з карантинними заходами кількість місць обмежена.

При вході в “Укрінформ” обов’язкове вимірювання температури тіла безконтактним термометром і прохід через дезинфікуючу рамку. Вхід в зал тільки у масках та рукавичках. Дотримання дистанції 1,5 м.