Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

29 вересня: Стартує стажування талановитої молоді України та діаспори у ВРУ, органах виконавчої влади та центральних ЗМІ …

 

29 вересня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Стартує стажування талановитої молоді  України та діаспори у ВРУ, органах виконавчої влади та центральних ЗМІ з 14 по 22 листопада 2017 року. Умови та як взяти участь» (Зала 1).

Ініціатор: Світовий конгрес українських молодіжних організацій.

Організатори: Міністерство молоді та спорту України; Міністерство інформаційної політики України;  МФДО «Співпраця: Україна-діаспора»; ГС «Промінь Україна».

Учасники: Олександр Ярема – заступник міністра молоді та спорту України; Артем Біденко – державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Мирослав Гочак – президент СКУМО  (скайпом); Дмитро Лубінець – народний депутат України, голова МФО «Співпраця: Україна-діаспора»; Ганна Крисюк – радник президента СКУМО, координатор міжнародних проектів і проекту стажування молоді у ВР, органах виконавчої влади та ЗМІ України. 

Довідково. Проект має на меті налагодження тісного інформаційно-комунікаційного зв’язку української молоді діаспори з громадським та суспільно-політичним життям України шляхом проведення стажування  молоді діаспори з громадським та суспільно-політичним життям України шляхом проведення стажування молодих осіб в українському парламенті, органах виконавчої влади та центральних засобах масової інформації.

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.