Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

29 вересня: «Українська книжка для зони АТО: проект «Українська бібліотека»

 

29  вересня о 14.00 відбудеться «круглий стіл» за участі представників видавництв України на тему: «Українська книжка для зони АТО: проект «Українська бібліотека» (Зала 2).

Організатор: Міністерство інформаційної політики України; Комітет Верховної Ради України з питань свободи слова та інформаційної політики. 

Учасники: Вікторія Сюмар – голова Комітету ВР України з питань свободи слова  та інформаційної політики; Юрій Стець – міністр  інформаційної політики України; Артем Біденко – державний секретар Міністерства інформаційної політики України; представники українських видавництв.

Питання до обговорення:

-Програма підтримки українських книг, зміст яких спрямовано на привернення уваги до проблем окупованих територій на сході України, ведення АТО, популяризації ЗСУ та підвищення іміджу українського захисника.

-Підтримка видань, які розкривають сучасну історію східних територій України, приналежність краю до України, а також посилюють єдність і цілісність українського народу.

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.