Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

3 березня Національний музей народної архітектури та побуту України запрошує всіх охочих на відкриття виставки “Територія традицій. Духовний спротив”

3 березня 2023 року о 15:00 у Національному музеї медицини України (м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 37) відбудеться відкриття виставки «Територія традицій. Духовний спротив». Виставка присвячена першій річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Уже рік, як ворог намагається знищити українців не лише фізично, але й духовно, стерти культурну пам’ять українців.

Виставка «Територія традиції. Духовний спротив» демонструє те, що об’єднує українців, що визначає нас як незламну націю, що робить нас тими, ким ми є сьогодні, а саме – гордим, величним та єдиним народом. 

На виставці покажуть комплекти одягу, головні убори, прикраси, кераміку, фото мальовничих краєвидів музею, архітектурних ансамблів із різних регіонів України та зразків дерев’яного культового будівництва  ХVIІ–ХІХ ст.

Особливе місце на виставці відведено васильківській кераміці як символу незламності української нації. Також ми представимо уламки ракети, які впали на територію музею 14 січня 2023 року.

І доки квітне Життя на наших рушниках, граючи барвами давніх орнаментів, звучать народні пісні, українська душа жива, а значить боротьба триває, неминуче наближаючи нашу перемогу.

Виставка триватиме з 3 березня по 26 квітня у залах Національного музею медицини України.