Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

3 грудня у Києві пройде Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя»

3 грудня 2021 року у приміщенні Національного центру «Український дім» пройде Всеукраїнський фестиваль творчості осіб з обмеженими фізичними можливостями «Барви життя».

Організаторами проведення заходу є ДП «Творчо-виробничий та навчально-дослідний центр розвитку сучасного мистецтва та туризму «Магніти України» за фінансової підтримки Міністерства культури та інформаційної політики України та сприяння Державного агентства України з питань мистецтв та мистецької освіти.

Програма заходів фестивалю включатиме відкриття експозиції декоративно-прикладного і народного мистецтва, що презентуватиме роботи майстрів, а саме: вироби із природних матеріалів та модуліну, виготовлення іграшок, вишивка, Петриківський розпис, в’язання гачком в техніці амігурумі, образотворче мистецтво, вишивка бісером, а також Гала-концерт переможців Всеукраїнського фестивалю «Барви життя».

Участь у заходах фестивалю візьмуть понад 200 учасників – представники майже з усіх областей України – це як окремі виконавці, так і колективи без вікових обмежень.

Вхід на всі події вільний.

Акредитація для ЗМІ за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1GhGEZr8QxcUp8i_IATT8nBx67GVpJ34hv15G7neA4Yc/edit    

Акредитація триває до 2 грудня 2021 року до 19.00

Захід проводиться з дотриманням чинних карантинних вимог.