Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

3 серпня в ІА «Укрінформ» о 12:00 відбудеться прес-конференція на тему: «Правозахисники вимагають змінити новий порядок в’їзду в Крим»

3 серпня 2015 року в ІА «Укрінформ» о 12:00 відбудеться прес-конференція на тему: «Правозахисники вимагають змінити новий порядок в’їзду в Крим».

 Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

 У заході візьмуть участь:

 Сергій Костинський – радник Міністра інформаційної політики України;

 Тетяна Печончик – голова правління Центру інформації з прав людини;

 Дар’я Свиридова – юрист Української Гельсінської спілки з прав людини;

 Сергій Заєць – експерт Регіонального центру з прав людини;

 Ольга Скрипник – голова Центру громадянської просвіти «Альменда», голова Громадської ради при Міністерстві інформаційної політики України.

Модератор – Сергій Костинський, радник Міністра інформаційної політики України.

Головні питання, які будуть висвітлені: Проблеми, які виявилися за два місяці дії нового порядку в’їзду в Крим. Чому півострів став «закордоном» для українських громадян з дітьми? Навіщо були обмеженi можливості іноземних журналістів показувати Крим зсередини? Чому правозахисники і адвокати більше не можуть працювати в Криму? Яка практика Європейського суду з прав людини щодо регулювання в’їзду та виїзду з окупованих територій?

Правозахисники також розкажуть про ініційований ними судовий процес з оскарження нового порядку, а також запропонують власне бачення, як врегулювати в`їзд до Криму та виїзд з території півострова.

Акредитація ЗМІ на місці за редакційними посвідченнями.   (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

Додаткова інформація: 0978886386, [email protected]