Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 липня у місті Хмельницький пройде відкритий тренінг для журналістів та блогерів

Радник Міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін навчатиме інформаційній розвідці та OSINT-технікам

Навчання відбудеться в рамках проекту OSINT Academy, мета якого – навчити всіх бажаючих використовувати новітні технології OSINT (Open Source Intelligence – розвідка по відкритих даних) для захисту себе та громадян України від інформаційних маніпуляцій як з боку зовнішнього, так і внутрішнього ворога. Отримані на тренінгах знання сприяють створенню суспільно-важливого контенту, зокрема про корупціонерів, політиків, чиновників, кандидатів на виборні посади, для розпізнавання «фейків», неправдивої інформації окремих ЗМІ тощо.

Загалом в межах проекту вже відбувся 21 тренінг у 19 містах України для понад 800 учасників. Навчання у Хмельницькому організоване за підтримки Юридичної клініки  Хмельницького університету управління та права та Громадської організації «Хмельницька ініціатива», діяльність якої направлена на просування демократичних цінностей у політиці та управлінні, зокрема збільшення прозорості роботи влади Хмельниччини .

Початок: 5 липня 2016 о 16:00 (завершення орієнтовно о 20:00)

Адреса: м. Хмельницький, вул. Проскурівська, 57, 4-й корпус Хмельницького університету управління та права, ауд 201.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ

Ознайомитись із програмою тренінгу.

Реєстрація обов’язкова  http://osint.academy/registration/ 

Тренер та керівник проекту – Дмитро Золотухін, радник МІП України, директор Інституту постінформаційного суспільства, незалежний експерт з питань інформаційних війн і конкурентної розвідки.