Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

5 жовтня відбудеться прес-конференція з нагоди старту проекту «Дні українського кіно»

5 жовтня 2018 року о 12:00 у прес-центрі ІА «Укрінформ» відбудеться прес-конференція, присвячена старту проекту «Дні українського кіно».

Проект впроваджує Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість» за підтримки Міністерства інформаційної політики України, щоб познайомити із сучасними вітчизняними фільмами мешканців невеликих міст України.

Організатори: Міністерство інформаційної політики України, КМКФ «Молодість».

Учасники: Артем Біденко, державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Андрій Халпахчі, генеральний директор КМКФ «Молодість»; Роман Ясіновський, актор, виконавець однієї з головних ролей у фільмі «Кіборги».

Адреса: м. Київ, вул. Б. Хмельницького, 8/16.

Коротко. За останній рік українське кіно переживає справжній ренесанс. Вітчизняні фільми з успіхом виходять на екрани кінотеатрів України та Європи, виграють призи на найбільших світових кінофестивалях.

Втім, побачити прем’єри нових вітчизняних фільмів можуть переважно жителі великих міст. В Україні – лише 500 кінозалів та менше 200 кінотеатрів. Це надзвичайно мала кількість, яка не охоплює і половини населення держави. Більшості жителів невеликих міст та селищ треба подолати десятки кілометрів, аби побачити новий фільм у кіно.

Тож, КМКФ «Молодість» за підтримки МІП оголошує про старт проекту «Дні українського кіно».

Ми вирушаємо до двох населених пунктів: Берегове, Закарпатська область (10-14 жовтня) та Сторожинець, Чернівецька область (16-20 жовтня), і згодом сподіваємось знайти можливості, аби охопити усю країну.