Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

8 липня Національний музей історії України у Другій світовій війні презентує виставку “Ленд-ліз. Перезавантаження”

8 липня об 11.00 Національний музей історії України у Другій світовій війні презентує новий виставковий проєкт “Ленд-ліз. Перезавантаження”. 

Експозиція присвячена історії мілітарної та економічної співпраці країн антигітлерівської коаліції в роки Другої світової війни та держав вільного світу під час російсько-української війни, що досі триває.

Вона засвідчує неперервність традицій взаємодопомоги демократичних країн у боротьбі з агресивними диктатурами та спростовує продукований в СРСР та сучасній росії міф про незначний вплив програми ленд-лізу на здобуття перемоги над нацизмом і мілітаризмом.

Виставку розміщено в новому експозиційному просторі – відкритій після ремонту Нижній Московській брамі ХVІІІ ст. Печерської фортеці.

Адреса: м. Київ, вул. Лаврська, 27.

Куратор – Андрій Солонець. Художник – Антон Логов.

У презентації візьмуть участь представники дипломатичного корпусу, органів влади, організатори та партнери.

Нагадаємо, Президент США Франклін Рузвельт ініціював упровадження програми ленд-лізу в роки Другої світової війни. Вона стала одним із вирішальних чинників перемоги коаліції союзників у середині минулого століття. 

9 травня 2022 року президент США Джозеф Байден підписав Закон про ленд-ліз для оборони демократії України. Цей юридичний акт став потужним сигналом світовому співтовариству про те, що уряд США вірить в Україну, у її Збройні сили, а вторгнення росії вважає головною загрозою світовому порядку, який склався після Другої світової війни.