Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

8 серпня відбудеться публічна дискусія про вплив медіакультури на імідж України за кордоном

Фільтр – Національний проєкт з медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики запрошує долучитися до публічної дискусії про вплив медіакультури на імідж України за кордоном під супровід музичної класики від національного ансамблю солістів «Київська камерата».

Організатори заходу: Міністерство культури та інформаційної політики України; Фільтр – Національний проєкт з медіаграмотності при МКІП за підтримки міжнародної організації IREX та Посольства Великої Британії.

Учасники: Грегор Розумовський – засновник громадської організації Reality Bites Initiative у Відні; Галина Палійчук – керівниця британської маркетингової компанії Growth Shop в Україні, ексдиректорка партнерств акселераційного хабу Sector X; Тетяна Карась – заступниця керівниці Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки; Оксана Лемішка – дослідниця медіа та культури, фрілансер-консультант, Асоційована членкиня  Центру сталого миру та демократичного розвитку; Тетяна Філевська – заступниця генерального директора та креативна директорка Українського інституту.

Модераторка: Валерія Ковтун – менеджерка національного проєкту з медіаграмотності при Міністерстві культури та інформаційної політики

Якою є Україна в інфопросторі Європи?  Хто, що і як допомагає іншим державам скласти про нас уявлення? Як нам просувати свою медіа культуру та створити позитивний імідж України у світі? Про все це говоритимуть головні спікери заходу.

Спеціально запрошений гість, який може похизуватися неабияким українським корінням, – Граф Грегор Розумовський. Він – нащадок останнього гетьмана Кирила Розумовського, заснував громадську організацію Reality Bites Initiative у Відні, що займається питаннями дезінформації та просуванням українських наративів в Австрії.

Долучайтеся до дискусії вже цієї неділі. Сподіваємося, музичний мікс австрійського Моцарта та українського Бортнянського надихне вас на роздуми та продуктивну розмову.

Початок: 8 серпня о 18:00.

Локація: Літній театр у Маріїнському парку “Мушля”. Паркова дорога, 3.