Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

9 грудня відкриється інтерактивна виставка «Віднови контроль»

Команда Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики запрошує на інтерактивну виставку «Віднови контроль» від науково-популярного медіа «Куншт». 

Коли: 9 грудня, 15:00

Де: Хрещатик, 36 (біля КМДА) 

Про що виставка?

Поп-ап виставка присвячена захисту персональних даних, кібербезпеці та медіаграмотності. Основна мета – допомогти відновити контроль над своїми даними. Організатори хочуть показати, чому так важливо в сучасних умовах розвивати критичне мислення та медіаграмотність, а також позбавити упереджень щодо цифрової безпеки. 

Виставка доступна для всіх з вільним доступом, відбуватиметься просто неба і містить інтерактивні експонати. Вони відтворюють твори українських художників та експертів митців, які працюють із технологіями штучного інтелекту, доповненої реальності, розпізнавання обличчя та інших цифрових інструментів.

Серед них — карта хакерських атак, кладовище фейсбук акаунтів, фотозони й аудіодоріжки з медіаграмотності.

Тривалість виставки: з 9 по 24 грудня 2021 року.

*Через епідемічну ситуацію з COVID-19 ми будемо строго дотримуватися правил соціального дистанціювання та індивідуального захисту. Виставка відбуватиметься на відкритому повітрі, тому рекомендуємо одягатися тепло. До того ж ми запрошуємо до участі у кожній групі не більше ніж 15 високоповажних гостей. Просимо вас мати з собою сертифікат про вакцинацію або свіжий негативний тест на COVID-19.