Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

9 липня відбудеться прес-конференція на підтримку масштабної інформаційно-правозахисної кампанії, що спрямована на захист викривачів корупції «Вони б не мовчали

Антикорупційна організація Transparency International Україна за підтримки Міністерства інформаційної політики та проекту Pact UNITER розпочинає масштабну інформаційно-правозахисну кампанію спрямовану на захист викривачів корупції «Вони б не мовчали».

В четвер 9 липня 2015 року об 11:00 в інформаційній агенції «Укрінформ», зала 1 (вул. Б. Хмельницького 8/16) автори та партнери соціальної кампанії «Вони б не мовчали» розкажуть про світовий досвід захисту викривачів та українські правові інструменти викриття корупції, а також презентують перший інформаційний кейс за участі судді-викривача, який пішов проти корупційної системи.

Спікери:

  • Артем Біденко, заступник Міністра інформаційної політики України;
  • Олександр Калітенко, координатор проекту «Вони б не мовчали», аналітик TransparencyInternational Україна;
  • Ольга Тимченко, керівник департаменту комунікації TransparencyInternationalУкраїна;
  • Артем Карелін, автор креативної ідеї, копірайтер рекламної агенції  Havas Worldwide Ukraine.

 Партнери інформаційно-правозахисної кампанії: Havas Worldwide Ukraine,  «Cheil Україна», «Біржа соціальної реклами», мережа кінотеатрів «Мультиплекс». Інформаційну підтримку надало Міністерство інформаційної політики України. Кампанія виконується в рамках проекту «Об’єднуємося заради реформ» (UNITER), що реалізується Pact в Україні за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Акредитація ЗМІ відбуватиметься на місці