Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

ЧАС ЄДНОСТІ І САМОПІЗНАННЯ. НА ЧЕРНІГІВЩИНІ ВПЕРШЕ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКО-КРИМСЬКОТАТАРСЬКОЇ ДРУЖБИ

1 серпня об 11.00 відбудеться прес-конференція на тему: «Підсумки проведення першого Дня українсько-кримськотатарської дружби і солідарності в Ічнянському районі Чернігівської області та про перспективи відзначення 360-річчя Конотопської битви» (Зала 2).

Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Рефат Чубаров – голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України; Григорій Герасименко – голова Ічнянської районної ради; Різа Шевкієв- член Меджлісу кримськотатарського народу; Юлія Каздобіна – радник міністра інформаційної політики України з питань щодо Криму; Василь Мисан – голова Крупичпільської сільської ради; Андрій Іванець – координатор Таврійської гуманітарної платформи, кандидат історичних наук.

Коротко. 26 липня 2017 року в Ічнянському районі вперше відзначили День українсько-кримськотатарської дружби і солідарності. У ньому взяли участь члени Меджлісу кримськотатарського народу, представники органів влади та самоврядування Ічнянського району, кримської громадськості, активісти громадських організацій Києва та Чернігівщини. Під час заходу відбулися зустрічі кримчан у районній раді та райдержадміністрації. Для громадськості району було проведено інформаційно-просвітницький захід про історію та про сучасне життя кримськотатарського народу. У с. Крупичполе на честь українсько-кримськотатарського військового братерства було встановлено пам’ятний знак на місці, де у 1659 році, напередодні Конотопської перемоги над московськими загарбниками, зустрілися війська гетьмана Івана Виговського та кримського хана Мехмед IV Герая (прозваного Софу). Учасники заходу відвідали також  Соколиний хутір, де їх гостинно зустріли козаки, палац Тарновських та інші пам’ятні місця Ічнянського району.

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.