Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

«Два роки інформаційної війни. Висновки та перспективи»: в Медіацентрі Україна-Укрінформ відбудеться обговорення

14 лютого о 14:00 в Медіацентрі Україна-Укрінформ відбудеться обговорення на тему: «Два роки інформаційної війни. Висновки та перспективи».

Учасники: 

  • Тарас Шевченко, заступник міністра культури та інформаційної політики України; 
  • Андрій Юсов, представник ГУР Міноборони України; 
  • Олександр Мельниченко, представник Служби безпеки України; 
  • Ігор Соловей, керівник Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки; 
  • Руслан Дейниченко,  представник StopFake.

Незабаром виповнюється 2 роки з початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Експерти розкажуть, які завдання ставила перед собою російська пропаганда на початку війни, що їй не вдалось, а що вдалося. Спрогнозують, як вона працюватиме далі.

В рамках обговорення також буде презентовано видання «Як російський інформаційний корабель пішов на…  Наративи пропаганди під час повномасштабної війни».  В ньому Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики зібрав всі ключові матеріали російських «вкидів» за період збройної агресії РФ.  

Видання адресоване всім, хто досліджує наративи і методи кремлівської пропаганди, історикам російсько-української війни, правоохоронним органам, які розслідують інформаційну агресію Росії, а також пересічним громадянам, які хочуть зміцнити свій імунітет до шкідливих ворожих впливів.  

Формат заходу – офлайн (Зала 1). Журналісти зможуть поставити запитання офлайн та в чаті трансляції на YouTube. Акредитація представників ЗМІ здійснюватиметься перед заходом в агентстві.

Адреса Укрінформу: м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 8/16.

Захід транслюватиметься на YouTube-каналі Укрінформу, а також  ютуб-каналі Ukraine Media Center Ukrinform, на фейсбук-сторінці  Ukraine Media Center Ukrinform.