Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

МКІП: 19 листопада відбудеться форум Creative Ukraine

19 листопада 2020 року о 09:00 розпочне свою роботу форум Creative Ukraine.

Організатор: Креативна Україна / Creative Ukraine.

Creative Ukraine — форум, що формує простір для діалогу та обміну досвідом між державними службовцями, міжнародними експертами та креативним бізнесом щодо адаптації до реалій, спричинених пандемією.
Форум вперше відбудеться в унікальному гібридному форматі. Його мета — сформувати оптимальні шляхи підтримки креативних індустрій України в умовах нової реальності. Реєстрація.

Спікери — представники держорганів України, урядів ЄС, HBO та інших відомих компаній, Стенфордського й Гарвардського університетів, креативні бізнеси, донорські організації, українські та міжнародні креативні діячі. Програма та деталі.

Які напрями форуму?

  • панельні дискусії з українськими та міжнародними експертами;
  • секторальні модулі, де в інтерактивному форматі запрошуємо ділитися ідеями підтримки та розвитку секторів креативної економіки (кіноіндустрія, мода, книговидання, концертна індустрія, народні художні промисли). Мета секторальних модулів — зібрати ідеї для подальшого опрацювання їх у державні політики та програми.

Кого запрошуємо?
Представників органів державної влади, креативних підприємців і діячів культури, експертів у сфері культури та економіки, представників громадянського суспільства.

Чому варто брати участь?

  • дізнатися про значення креативних індустрій для економіки України;
  • почути, як креативні індустрії за кордоном адаптуються до викликів, спричинених пандемією;
  • висловити ідеї щодо державної політики підтримки креативних індустрій і формування креативної економіки;
  • знайти нові партнерства, інвесторів чи фінансування від донорських організацій.

Форум проводиться онлайн з використанням сучасних онлайн-платформ та інтерактивних інструментів. Будь ласка, зареєструйтесь, усі деталі участі надішлемо вам на пошту.