Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Сприяння розвитку потенціалу НСТУ: технічна співпраця між Японією та Україною

21 червня о 12.30 відбудеться прес-конференція на тему: “Технічна співпраця між Японією та Україною в рамках Проекту розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України” (Зала 1).

Учасники: Юрій Стець – Міністр інформаційної політики України; Шігекі Сумі – Надзвичайний та Повноважний Посол Японії в Україні; Кенічі Хашімото – керівник проекту «ДЖАЙКА»; Зураб Аласанія – голова Національної суспільної телекомпанії України; Ацуши Міяо – керівник групи, NHK International; Марина Соботюк – модератор, завідувач сектору медійних комунікацій та взаємодії зі ЗМІ Міністерства інформаційної політики України.

Довідково. У рамках допомоги Україні від Японії в січні 2017 року було розпочато «Проект розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України».

Мета проекту полягає в покращенні навичок працівників Суспільного мовника з використання й утримання телевізійного обладнання, забезпечення його здатності до створення програм освітнього характеру, а також у налагодженні системи роботи в разі надзвичайних ситуацій та стихійних лих. Японія сприятиме «Проекту розвитку потенціалу Національної суспільної телекомпанії України» шляхом надання експертів та обладнання, співпраці японського суспільного мовника NHK International з українською стороною, а також підготовки українських фахівців у Японії.

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.