Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Києві представлять роман Сергія Лойко "Аеропорт"

Роман “Аеропорт” – не хроніка, а художній вимисел, побудований на реальних фактах. За сюжетом книги разом з кіборгами в Аеропорту знаходиться американський фотограф, який з ряду причин переживає цю необов’язкову війну як особисту драму. Через його очі, немов у калейдоскопі, в перервах між боями, читач бачить всю історію з Майдану до знищення Аеропорту.

Презентація відбудеться у четвер, 3 вересня, в Українському домі. Початок о 18.30, вхід вільний.

 

Довідка: Сергій Лойко – єдиний іноземний кореспондент, який був у Донецькому Аеропорту. Сергій отримав у США ряд журналістських нагород за свої матеріали з України.

В рамках написання роману автор записав понад 40 годин інтерв’ю з кіборгами. Багато хто з них стали військовими консультантами роману.

Гурт “Океан Ельзи” дозволили використовувати пісню в їх виконанні до буктрейлеру книги.

Роман “Аеропорт” поставив рекорд попередніх замовлень художньої літератури в Україні: більше тисячі примірників були куплені в одному з інтернет-магазинів, коли книга ще не була у пресі.

Одна з Голлівудських студій веде переговори про екранізацю статей автора, що вийшли в американському виданні Los Angeles Times.

Фотогалерея “кіборгів”, яка зробила Сергія відомим в Україні, не була редакційним завданням і вийшла випадково. Автор подарував портрети бійцям, вони продаються на благодійних аукціонах і зібрали зітри тисяч гривень для купівлі обладнання військовим госпіталям.

Брифінг для ЗМІ відбудеться на місці о 18.00