Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національній філармонії України відбудеться концерт лауреатів та членів журі конкурсу-фестивалю «Акорди Хортиці»

22 червня в Національній філармонії України відбудеться концерт лауреатів та членів журі ХХІ міжнародного конкурсу-фестивалю дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці». 

Конкурс-фестиваль презентують «Акорди Хортиці» разом з Національним ансамблем солістів «Київська камерата», який очолює Богдана Півненко.

Всі учасники цього заходу або вже постраждали від цієї страшної війни,  або мешкають у прифронтових містах.  Це діти з Запоріжжя, Харкова, Одеси, а також Києва.

Організатори конкурсу-фестивалю: департамент культури, туризму, національностей та релігій Запорізької військової облдержадміністрації; департам  ент культури і туризму Запорізької міської ради; КЗ «Запорізька обласна філармонія» Запорізької обласної ради; Запорізький обласний благодійний фонд «АКОРД».

Нагадаємо, Міжнародний конкурс-фестиваль дитячого та юнацького виконавського мистецтва «Акорди Хортиці» – один з найвідоміших в Україні музичних проєктів для молоді. Він вже понад два десятиріччя збирає у Запоріжжі юні таланти з різних країн світу.

До початку повномасштабної війни росії проти України кожного року на весняних канікулах у Запоріжжі зустрічалися від 800 до 1000 юних дарувань, аби продемонструвати свої таланти на творчих змаганнях, які проходили  на п’яти концертних майданчиках міста.