Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

У Національному музеї історії України представлять цінності, врятовані від грабіжників

На виставці «День археолога: врятовані скарби» представлені унікальні археологічні предмети світового рівня, отримані Національним музеєм історії Україниза останні чотири роки. До музейних фондів передано декілька надзвичайно цікавих і цінних комплексів, зокрема, з інформацією про обставини та місця знахідок. 

Скарби доби бронзи, древні поховання воїнів, амуніція римських легіонерів, зброя гунів, прикраси та коштовності ранніх слов’ян, платіжні гривні часів Русі та багато іншого вперше демонструють широкому загалу.

Усі експонати передані музею як дарунки волонтерів або вилучені правоохоронними органами завдяки зусиллям Національного музею історії України по боротьбі з незаконним обігом археологічної спадщини.

Виставку організовано за підтримки Офісу Генерального прокурора, Національної поліції України, Служби безпеки України та Державного бюро розслідувань.

Виставку приурочено до професійного свята українських археологів, яке припадає на 15 серпня. 

Виставка триватиме протягом місяця з можливістю продовження.

Відкриття виставки «День археолога: врятовані скарби» відбудеться 15 серпня, у вівторок. Початок о 14:00. Вхід на відкриття лише за запрошеннями, для представників ЗМІ – відповідно до акредитації.

АКРЕДИТАЦІЯ ДЛЯ ЗМІ тут

Телефон для ЗМІ: (093) 835 16 96

Для загального огляду виставка працюватиме на третьому поверсі музею з 16 серпня, щодня, з 10:00 до 18:00, каса музею до 17:00. Телефон для довідок – (044) 278-48-64.

Адреса музею – вулиця Володимирська, 2.