Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

Українська революція: сто років традицій і досвіду

13 березня о 12.00 відбудеться прес-конференція на тему: “Вшанування 100-річчя  Української революції 1917-1921 років”. (Зала 1)

Організатори: Український інститут національної пам’яті та Міністерство інформаційної політики України.

Учасники: Павло Розенко – Віце-прем’єр-міністр України; Володимир В’ятрович – голова Українського інституту національної пам’яті; Артем Біденко – державний секретар Міністерства інформаційної політики України.

Обговорюватимуться питання:

– Що таке Українська революція та які її досягнення?

– Чому Українська Соціалістична Радянська Республіка не була формою української державності?

– Які елементи “гібридної війни” проти Української Народної Республіки успадкувала і використовує російська пропаганда сьогодні?

– Які уроки з подій 1917-1921 років має винести Україна, щоб вистояти і перемогти в сучасній війні?

– Як держава вшановуватиме сторіччя революції?

Коротко. У березні 2017 року виповнюється 100 років  від початку Української революції 1917–1921 років – одного з найважливіших і найскладніших періодів в історії українського народу у ХХ столітті. Сьогодні Україна є спадкоємицею державницьких традицій, започаткованих революцією 1917–1921 років. Український народ уперше в ХХ столітті створив суверенну національну державу з усіма належними ознаками: територія, кордони, символи, органи влади, військо, гроші, мова. Вперше після століть бездержавності відбулось об’єднання в одній соборній державі східних і західних українських земель. Досвід самостійної соборної України відіграв вирішальну роль у подальшій визвольній боротьбі українців. Здобутки революції та причини її поразки мають стати важливим уроком для сучасної України.

 Довідково. Початок революції пов’язаний зі створенням Української Центральної Ради на чолі з Михайлом Грушевським 17 березня 1917 року, яка за короткий час перетворилася з представницького органу українського громадського руху на повноцінний парламент Української Народної Республіки. Розбудовою Української Народної Республіки, Української Держави та Західноукраїнської Народної Республіки українці довели свій потенціал національного державотворення.

Контакти за адресою: [email protected]; тел: (+380 44 281 08 91; 097 236 57 48)

 

Не пропустіть жодної важливої події в Україні та світі! Повний анонс цього дня замовляйте за тел.: (044) 244-90-88, або e-mail: [email protected]

Адреса «Укрінформу»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05

Акредитація ЗМІ за адресою: [email protected]

Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.