Підтримайте Україну — перекажіть гроші для ЗСУ

В українській столиці відбудуться гастрольні вистави Сумського національного театру та Луганського українського театру

24, 25 та 26 жовтня 2023 року на сцені Національного академічного драматичного театру ім. Івана Франка відбудуться гастролі Національного академічного театру драми та музичної комедії ім. М. С. Щепкіна та Луганського обласного академічного українського музично-драматичного театру.

Два театри, які з минулого року, після окупації росіянами Луганської області працюють під одним дахом, запрошують відвідати вистави:

  • 24 жовтня о 18:00 «ІХ ТАМ НЄТ» за п’єсою Алекс Вуд;
  • 25 жовтня о 18:00 «ХТО Я?» М. Маєнбурга;
  • 26 жовтня о 18:00 «ТРИГРОШОВА ОПЕРА» Б. Брехта.

Нагадаємо, місто Суми знаходиться за 30 км від кордону з країною-агресором. Попри постійні загрози з боку росіян, Сумський національний театр ім. М. С. Щепкіна не просто продовжує працювати, а й розмовляє з глядачем на актуальні теми сучасною мовою, а також співпрацює під одним дахом з Луганським театром.

Луганський обласний академічний український музично-драматичний театр вже двічі переміщений заклад з окупованої росіянами території Луганської області. В 2014 році театр перемістився з Луганська до Сєвєродонецька, а в 2022 році, після повномасштабного наступу росіян на територію України, театр перемістили до м. Суми.